רובוט לד לאירועים

אם אתם מחפשים גימיק לאירוע שלכם שיעשה אפקט בלתי נשכח – בטח תשמחו לדעת שזה אפשרי. כיום האטרקציה החמה ביותר על רחבת הריקודים הוא רובוט לד לאירועים – רובוט עם חליפת לדים שמתנשא לגובה 3 מטר הדגם ש=מהקליפ של דויד גואטה.

מה עושה הרובוט?

הרובוט לבוש בחליפת לד חדשנית מדגם 2021 ומכוסה כולו בתאורת לד ב-9 צבעים שונים. תאורה זו נשלטת ע"י בקר חכם, כך שהיא מאירה בהתאם לקצב המוזיקה ועושה הרבה שמח על רחבת הריקודים.

הרובוט עטוף בלייזרים שנורים על הקהל תוך כדי ריקוד ובנוסף יש לרובוט כפפות שהוא יורה מהצבעות לייזרים על הקהל,כך שרחבת הריקודים שלכם הופכת למופע פירוטכניקה אמיתי שיגרום לאורחים שלכם לקריאות התפעלות. בנוסף, לרובוט יש רובה שיורה תותחי קור של פחמן דו חמצני על הקהל, כך שהאורחים שלכם זוכים למשב אויר מרענן תוך כדי הריקודים.

וכדי למקסם את האפקט – הרובוט נכנס לרחבת הריקודים עם כוכב/ת האירוע, כך שהוא מסמל את שיא האירוע ואת התחלת המסיבה. אין ספק שאם אתם מעוניינים באוירה מחשמלת ושמחה באירוע שלכם אתם חייבים להצטייד באטרקציה הזו

לאיזה אירועים מתאים רובוט לד?

רובוט לד לאירועים מתאים לכל מסיבה שאתם מארגנים לרבות מסיבות נושא, מסיבות למגזר העסקי והפרטי וכן לאירועים משפחתיים כמו בר/בת מצווה, חתונות ימי הולדת מסיבות נושא ועוד. עם זאת, רובוט לד לאירועים מתאים למסיבות בסגנון צעיר כי הוא מכניס אווירה של חדשנות אמיתית.

הזמינו רובוט לד לאירוע שלכם והבטיחו חוויה לכל החושים ברמה שטרם הכרתם. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי הרובוט מופעל ע"י פעלולן מקצועי עם ניסיון. ובמילים אחרות – האירוע שלכם הולך להיות רמה אחת מעל שאר האירועים, כך שאין סיכוי שמישהו יישכח אותו. ולנו נותר רק לשאול- באיזה תאריך האירוע שלכם?

Call Now Button
Translate »
נגישות