רובה קור לאירועים

רובה אש

לצד שלל האפקטים שלנו, רובה קור,רובה co2  לאירועים מהווה את אחת האטרקציות המבוקשות. קראו עוד אודות הסנסציה המרשימה והמרעננת ביותר עבורכם ועבור האורחים!

מה זה רובה קור?!

רובה קור הוא אחת הסנסציות המטריפות ביותר בעולם האפקטים לאירועים. כשמו כן הוא, או בשמו הנוסף רובה  co2. אגב יש המכנים אותו בשם DJ GUN

מדובר ברובה המשחרר לאוויר ענן של עשן למרחק של 8 מטר בלחץ אוויר גבוה, מה שיוצר מראה עשן או אפילו דמוי אש ברובה לדים,שבוחרים בצבע האדום/כתום (שימו לב לסוגי הרובים שיופיעו בהמשך). הענן עשן שנורה על הקהל מרענן את קהל הרוקדים ומעניק להם תחושת קרירות נעימה הנעלמת תוך כמה רגעים, אך השפעתה נשארת ועוד איך!

האם השימוש ברובה קור לאירועים בטוח?

השימוש ברובה קור אכן בטוח לחלוטין לשימוש וניתן לשחרר את העשן בקרבה גבוהה מאוד לרוקדים ולאורחים.

עם זאת, בדומה לשימוש בכל מכשיר אפקטים, את רובה הקור צריך לתפעל רק עובד מיומן ומוכשר לעבודה הזו (גם כאשר חתן\כלת האירוע לוקחים לרגע את רובה הקור וכד').

אילו סוגי רובי קור אנו מציעים לכם בסנסציה?

כדי להעיף ולהטריף,את האורחים,שלכם וכדי ליצור לכם אווירה בלתי נשכחת בכל אירוע שרק תבחרו לערוך אתנו, אנו מציעים לכם 2 סוגי רובים:

  • רובה קור – מדובר ברובה דגם חדש המוכר והאהוב, המעיף לרחבת הריקודים ענן עשן למרחק של 8 מטרים בכל לחיצה,אפשר גם לחיצה ממושכת לאורך זמן.
  • רובה קור דמוי אש\רובה קור עם לדים בצבעים – לחובבי האקסטרים שבניכם, אנו מציעים גם רובה קור בצבעים. מדובר ברובה גדול יותר, המשלב צבע בתוך ענן העשן מה שיכול ליצור אפקט של דמוי אש ברחבה, או כל צבע אחר לבחירתכם,אפקט מטורף ומטריף.

רובה קור לאירועים שלנו אנו נוהגים להעלות לבמה,את חתן או כלת האירוע (גם בבר מצווה\בת מצווש), או ראש קבוצה של אירוע חברה מכל סוג שהוא ולתת להם את הרובה ביד והם יורים את העשן לרחבה על כל האורחים. כמובן שהעניין מלווה באיש הצוות שלנו ונעשה בבטיחות גמורה.

בקיצור, אין אטרקציה מרעננת יותר לרוקדים על הרחבה ותוכלו להיות בטוחים שמדובר בסנסציה של ממש! לפרטים נוספים אודות רובה קור לאירועים צרו אתנו קשר>>>

Call Now Button
Translate »
נגישות