פסטיבל אמני רחוב

פסטיבל אמני רחוב מפגיש אמנים יחידים וקבוצות מקצועיות, המגיעים מכל רחבי העולם ומציגים את מופעי הרחוב שלהם.

בתוך התפאורה הציורית הם מציעים  תוכנית צבעונית: פנטומימות, הצגות במה, מופעי מחול, להטוטנים,מוזיקאים, ליצנים ורבים אחרים.

פסטיבל רחוב כולל בתוכו מגוון של הופעות באווירה כיפית ומשמחת כאשר בסוף כל מופע האמנים מסתובבים עם כובע והקהל הנדיב יכול להודות להם על הבידור תרומה התנדבותית.

פסטיבל אמני הרחוב מפגש בינלאומי 

פסטיבל אמני רחוב מפגיש אנשים שמשחקים וחיים בסגנונות שונים של מוזיקת רחוב, ריקודים ואלמנטים נוספים שונים, אמנים אלה מעונינים בדרך כלל לקדם את הכישרון שלהם הפסטיבל שמפגיש אמנים מקומיים ובינלאומיים.

פסטיבל רחוב תקשורת מקרבת עם הקהל 

פסטיבל אמני רחוב מצדיע לאמנות הרחוב העתיקה המציעה את מבחר הז'אנרים והגוונים שלה.

בחירה של אמנים להופיע במקומות ציבוריים דווקא, הייתה תמיד הדרך העצמאית של האמנים לחשוף את הכישרון שלהם ואת יצירותיהם מול הקהל.

פסטיבל אמני רחוב שם  דגש על אומנות וקשר ישיר של האמן עם הקהל שלו, תוך הפיכת סיפורים מחיי היומיום של הרחוב, למופעי רחוב מפתיעים,שמחים ומצחיקים.

מה בתוכנית של פסטיבל אמני רחוב?

פסטיבל אמני רחוב מציג עבודות בתחומים מגוונים וביניהם מופעי רחוב, רובוט לד, קופים, ואיש המראות מייצגים רחוב , דמויות וליצנות, מופעי מוזיקה, מופעי מחול,ועוד שכולם מתקיימים במתחמי הרחוב מתוך הקשבה למרחב הציבורי וכחלק ישיר ממנו.

שחקני תיאטרון מהארץ ומהעולם, מופעי ריקודים מכל העמים, מופעי אש, להטוטים, סדנאות ריקודים, תהלוכת בובות ענק בליווי תזמורת מתהלכת, פסלים חיים ומיצגים וכמובן שילוב של דוכני אומנות.

פסטיבל אמני רחוב הופך את הרחוב לחלל ציבורי ייחודי המשותף לאמן עם הקהל , הפסטיבל הוא למעשה חגיגה ענקית ומסקרנת של גירויי החושים.

פסטיבל אמני רחוב  הוא מקום של חוויה, התבוננות, סקרנות והומור ברחוב שביומיום משמש אותנו בעיקר לתנועה ומעבר בין בתים ובין מקומות, עתה הרחוב עם האמנים הופך לרגע לזירה של בידור ומשחק בתוך שילוב של יצירה ישראלית מקורית.

Call Now Button
Translate »
נגישות