עשן כבד לאירועים

אפקט עשן

מתכננים סלואו באירוע? מעוניינים להיכנס לאולם כשכל העיניים עליכם? אז כנראה שאפקט העשן כבד לאירועים הוא האטרקציה עבורכם!

עשן כבד לאירועים: לרקוד בתוך חלום

עשן כבד הוא אטרקציה שיוצרת למעשה אשליה של ריחוף בתוך חלום ברחבת הריקודים.

איך בעצם אנחנו גורמים לזה לקרות?

באמצעות מכונת העשן,המיוחדת והמקצועית שברשותנו ,אשר מפזרת את ה"עשן" (שהינו נוזל מיוחד המתאדה בעקבות חימם המכונה) ויוצרת אפקט של עשן סמיך הנשאר נמוך יחסית בחלל רחבת הריקודים או האירוע, ועל כן נוצר אפקט של מסתורין ופנטזיה.

למעשה, העשן המפוזר מגיע לגובה של עד חצי מטר ובד"כ גם מסתיר את הרצפה, כך שהאורחים הצופים מהצד או אפילו מי שרוקד בתוך העשן,מוצא את עצמו בתוך אשליה וויזואלית של ריקוד בתוך עננים כמו בתוך חלום.

חשוב לציין שאת המכונה מפעיל עובד מיומן ומנוסה וכן, השימוש במכונת העשן הכבד היא בטוחה לחלוטין.

למי מתאים השימוש בעשן כבד?

ככלל, עשן כבד מתאים למגוון רחב של  אירועים ולכל הגילאים. עם זאת, בד"כ נעשה בו שימוש כשהחתן והכלה מעוניינים לרקוד ריקוד,סלואו למשל, או כשכלת הבת מצוובש מעוניינת בכניסה דרמטית לאולם,או שחתן הבר מצווה רוצה כניסה מיוחדת עם או בלי ריקוד,או כוכב הערב של אירוע חברה רוצה את כל הפוקוס עליו ועוד.

עשן כבד לאירועים הוא מושלם עבור מיקוד תשומת הלב של האורחים ובשילוב עם מוזיקה מתאימה, הוא יכול לסייע ביצירת אווירה לבחירתכם! או במילים אחרות לדפוק כניסה!

מה אנו מציעים לכם ב-  Sensation Eilat?

עשן כבד לאירועים, כמו שאר מגוון האפקטים והאטרקציות שלנו, צריך להיות מותאם לסוג האירוע, לאופי בעלי האירוע וכן, לסוג האווירה שאתם מחפשים, כאמור. תוכלו תמיד לבחור לשלב באירוע  עשן כבד בלבד, אולם נשמח לדבר אתכם, לשמוע אודות האירוע שתכננתם, ולגבש עבורכם תכנית אפקטים מיוחדת שתהפוך את האירוע שלכם להתגשמות חלום ממש!

אם תרצו לשמוע עוד אודות אפקט העשן הכבד או אפקטים נוספים, צרו קשר ונשמח לסייע לכם!>>>

Call Now Button
Translate »
נגישות