לייזרים לאירועים

ליזרים

מופע לייזרים הפך לנפוץ וטרנדי במיוחד באירועים,מסיבות ופסטיבלים  בישראל ואף בעולם כולו.

אם גם אתם מעוניינים באירוע עוצר נשימה, מיוחד ומרהיב – המשיכו לקרוא את שורות הבאות!

מהם לייזרים לאירועים?

לייזרים לאירועים הם התוספת המושלמת לכל אירוע – אפקט שתמיד מסייע ביצירת אווירה מיוחדת וחדשנית, מאתגר את האורחים ומוסיף צבע ושמחה לכל מסיבה.

בפרט, מכשיריי ,הלייזרים המתקדמים שלנו,מאפשרים לנו להוסיף לכל מסיבה את הטאצ' הייחודי והיצירתי שיוצר את ההבדל הגדול בין אירוע שגרתי לאירוע שהאורחים לא ישכחו בחיים!

התגובות שאתם תקבלו מהאורחים שיראו את הלייזרים יהיו שהאירוע נראה מליון דולר.

אז מה ניתן לעשות בעזרת לייזרים לאירועים?

הלייזרים שלנו מגיעים במגוון צבעים וניתן להשתמש בהם כדי לכתוב אותיות או סמלים וכד', על משטחים שונים. בנוסף, ניתן להקרין אותם בצורות שונות למרחקים, להזיז אותם כרצוננו בחלל ולהתאים אותם לקצב המוזיקה, או לכל מאפיין אחר באירוע שלכם.

לאילו אירועים מתאים מופע לייזר?

כפי שוודאי הבנתם בעצמכם, לייזרים לאירועים מתאימים לכל אירוע: החל ממסיבות נושא,הפקות מיוחדות, חתונות, בר מצווה, בת מצווה, אירועי חברה ועד לכנסים למיניהם.

בעזרת הלייזרים ניתן לסייע לקונספט של האירוע ובכך, להפוך אותו למרשים הרבה יותר.

מה מייחד את מופעי הלייזר שלנו?

את מכונות הלייזר מפעילים אנשי מקצוע מנוסים מהתחום, שמעבר ליכולת הטכנית לשלוט באופן מלא על קרני הלייזר, יודעים כיצד להשתמש בהם באופן הייחודי ביותר לכל אירוע ואירוע.

מופע הלייזרים שלנו מתוכנן כך,שהלייזרים פועלים בשילוב ושיתוף מלא עם התאורה והמוזיקה כך שבעצם אנחנו יכולים לגרום,לכניסה מיוחדת,להפוך למיוחדת עוד יותר עם הלייזרים ולרחבת ריקודים להראות מנצנצת עוד הרבה יותר,אתם תראו את הערך המוסף של הלייזרים בתמונות ובוידיאו שיישארו לכם מהאירוע.

חשוב לציין כי אנו מקפידים במיוחד על התאמה אישית של האפקטים באירועים שאנו מגיעים אליהם לפי סוג האירוע, האורחים, חתני השמחה ועוד.

מומלץ לשלב עם הלייזרים את תותחי עשן,עשן כבד והאש קרה.

ועוד כמה מילים על בטיחות

רבים אינם יודעים, אולם השימוש במכונות הלייזר מחייב הכרה של תקני בטיחות שונים בהתאם לחוק. על כן, רק נציין כי המפעילים שלנו מנוסים כאמור, ויודעים לעבוד בהתאם תקני הבטיחות הקיימים.

לפרטים נוספים אודות הלייזרים או אפקטים נוספים שיהפכו את האירוע שלכם למושלם, הנכן מוזמנים ליצור קשר>>>

Call Now Button
Translate »
נגישות