וספה עם סירה לחתונה

אם אתם מתכננים חתונה בסגנון וינטאז' טרנדי יש אלמנט אחד שאסור לכם לפספס – וספה עם סירה. וספה עם סירה לחתונה היא אטרקציה רב שימושית וזה הזמן להכיר חלק מהם. המשיכו לקרוא וגלו איך הופכים חתונת וינטאז' לבלתי נשכחת באמצעות וספה עם סירה.

שימוש ראשון – הצילומים שלפני החתונה

וספה עם סירה יכולה לשמש כרקע לצילומים שונים בסגנון וינטאז', למשל צילומי save the date או הזמנה לחתונה. בנוסף, הוספה יכולה להיות חלק מקליפ החתונה או להיות רקע לאירוע הטרנדי Trash the dress.

שימוש שני – קבלו את החתן והכלה

שימוש נוסף בוספה עם סירה בחתונה בסגנון וינטאז' הוא הכנסת החתן והכלה למתחם האירוע. ניתן גם לצאת באמצעות הוספה לירח הדבש ולהוסיף עליה את הכיתוב Just Married, ממש כמו בסרטים אמריקאים ישנים

שימוש שלישי – מה תשתו?

וספה עם סירה יכולה לשמש כאחד הברים בחתונה, למשל בר אלכוהול, מתוקים, סושי, פירות, קפה, סושי ועוד. עם זאת, מכיוון שמדובר באטרקציה ייחודית אנחנו ממליצים שהוספה תשמש לבר יוצא דופן במיוחד. מה זה יהיה כבר תלוי בכם ובאירוע שלכם…

שימוש רביעי – מאיתנו באהבה

כדי שלא יישכחו את האירוע שלכם אנחנו ממליצים להפוך את הוספה לבר מגנטים. אנחנו ממליצים להדפיס מגנטים בצבעים הוינטאז'ים של חום ולבן כדי לקבל את האפקט הרצוי, אבל גם זה תלוי אך ורק בכם….

רשימה חלקית בלבד

למעשה מדובר ברשימה חלקית בלבד כי וספה עם סירה יכולה להיות כמעט הכל, למשל עמדת תקליטן. אם גם אתם מעוניינים בוספה עם סירה לחתונה שלכם צרו איתנו קשר, כך שביחד נוכל לגבש את הקונספט המתאים ולשריין את הוספה לתאריך המיועד.

ואל תשכחו – ניתן לעשות שימוש בוספה עם סירה לחתונה גם לאירועים אחרים כמו ברית או בריתה. ולא שאנחנו רומזים על משהו…

Call Now Button
Translate »
נגישות