וספה עם סירה להשקות

מתכננים השקה של מוצר או שירות חדש ורוצים להפוך אותה לבלתי נשכחת, כך שהמוצר או השירות שלכם ייזכרו ולא יהפכו כמו רבים לפניכם לנחלת העבר? מכיוון שאירוע השקה הוא חד-פעמי עליכם לעשות רושם בל יימחה על האורחים שלכם, כי כידוע "אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני." אנחנו שמחים להכיר לכם את האטרקציה החדשה שהופכת כל השקה לשיחת היום – וספה עם סירה להשקות.

רבותי ההיסטוריה חוזרת

וספה עם סירה להשקות היא וספה ששופצה באופן מקצועי ע"י מעצב וספות איטלקי, כך שהיא הפתרון המעוצב והבטוח ביותר להשקה שלכם ומתאימה במיוחד להשקות בסגנון הרטרו הטרנדי. כנראה חגיגות ה-70 לישראל עשו הרבה כבוד לנוסטלגיה, כי מסתבר שהעבר הוא הטרנד הכי חזק שיש כיום בשוק. ובמילים אחרות – "רבותי ההיסטוריה חוזרת" הוא לא רק שם של שיר.

בוספה עם סירה להשקות ניתן לעשות שימוש בצורות שונות לפי בחירתכם, למשל לבחור אחת מהאופציות שברשימה הבאה. רק כדאי שתזכרו דבר אחד – מדובר ברשימה חלקית בלבד והרשימה המלאה ארוכה הרבה יותר. לפניכם מספר רעיונות לשימוש עם וספה עם סירה בהשקה:

  • להעמיד לצד הוספה דוגמנית כאשר מדובר בהשקה של מוצר כלשהו .
  • למתג את הוספה באמצעות השם ו/או הלוגו העסקי שלכם
  • להציג את הוספה בחלון הראווה של העסק
  • לעשות שימוש בוספה כרקע לצילומי ההשקה, למשל צילומי קטלוג עסקי, קליפ ועוד
  • לעשות שימוש בוספה כאמצעי תחבורה שמכניס את האורחים למתחם ההשקה
  • לעשות שימוש בוספה כבר כלשהו באירוע ההשקה, למשל בר מתוקים, סושי, אלכוהול, קפה, פירות ועוד
  • להפוך את הוספה לעמדה כלשהי באירוע ההשקה, למשל עמדת תקליטן או עמדת מגנטים

ומה אתם צריכים לעשות?

אולי תופתעו לדעת, אבל כדי ליהנות מוספה עם סירה להשקה שלכם אתם צריכים לעשות דבר פשוט – ליצור איתנו קשר כי רק לנו יש את האטרקציה הייחודית הזו. אנחנו נחליט ביחד אתכם מה השימוש שייעשה בוספה עם הסירה בהשקה שלכם, כך שהיא לא רק תהיה אטרקציה מרכזית ובלתי נשכחת אלא גם תותאם לצרכים שלכם.

אנחנו ממליצים לכם להזדרז כי אתם לא היחידים שמעוניינים בוספה שלנו. למעשה, היא מתאימה למגוון אירועים כמו חתונות, בר/בת מצווה אירועי חברה  ועוד כך שמומלץ לשריין מראש תאריך ומקום. אמנם אירוע השקה גוזל הרבה זמן ואנרגיה וגורם להרבה כאבי ראש, אבל דבר אחד בטוח – אתם לא תצטערו על הבחירה בוספה עם סירה להשקה הבאה שלכם. אז למה אתם מחכים?

Call Now Button
Translate »
נגישות