וספה עם סירה לאירועים

הידעתם שהאטרקציה הכי טרנדית באירועים כיום היא דווקא גימיקים בסגנון רטרו? למשל וספה עם סירה לאירועים היא ההבדל הקטן שעושה את השנוי הגדול, כלומר את ההבדל בין אירוע בנלי לאירוע בלתי נשכח. המשיכו לקרוא למה גם אתם חייבים וספה עם סירה באירוע הבא שלכם.

מה אפשר לעשות עם וספה עם סירה לאירועים?

וספה עם סירה יכולה להוות אטרקציה באירועים כי היא רבגונית, למשל:

  • באירועי השקה שונים ניתן להשתמש בווספה בשתי צורות : להעמיד לצידה דוגמנית עם המוצר המושק או למתג אותה באמצעות השם ו/או הלוגו העסקי.
  • בחתונות הוספה יכולה לשמש כרקע לצילומי הזוג הטרי, למשל צילומים לחתונה בסגנון Trash the dress או צילומי save the date לקראת החתונה.
  • בבר/בת מצווה הוספה יכולה לשמש כרקע לצילומי בוק או צילומי קליפ
  • באירועים שונים הוספה יכולה לשמש כאלמנט שמכניס את כוכבי האירוע לאולם/גן אירועים.
  • באירועים שונים הסירה של הוספה יכולה לשמש כעמדה למשל עמדת תקליטן/מגנטים, בר נייד לאירועים/מתוקים/פירות/ /קפה/סושי ועוד.

האטרקציה שרק לכם יש…

ובטח תשמחו לדעת שיש רק מקום אחד בארץ שבו ניתן לעשות שימוש באטרקציה הזו. רמז – זה אצלנו…למעשה, וספה עם סירה לאירועים היא אלמנט ייחודי שמבטיח שהאירוע שלכם לא יהיה בנאלי. ובמילים אחרות – את האירוע שלכם האורחים לא ישכחו ברגע שהם יחזרו הביתה. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם, כי הוספה שופצה ע"י מעצב וספות איטלקי והיא בטוחה לכל שימוש.

ולנו נותר רק לשאול אתכם מתי האירוע ומה השימוש שאתם מתכננים לוספה עם סירה. אמנם הבחירה בין האפשרויות קשה אבל אתם תמיד יכולים להתייעץ איתנו, כך שתהיה לכם לא רק אטרקציה ייחודית באירוע והיא תותאם לדרישות ולצרכים שלכם. צרו קשר בהקדם ושריינו את הוספה עם הסירה לאירוע שלכם.

Call Now Button
Translate »
נגישות