דמויות שטח ומיצגים

דמויות שטח ומייצגים לאירועים שמחים ובלתי נשכחים

בהפקת אירועים מושקעים לדמויות שטח ומייצגים,תפקיד משמעותי למשוך תשומת לב בקרב הקהל , דמויות שטח ענקיות מוסיפות לקהל שמחה ואת אלמנט ההפתעה.

בקרב הצופים נוצרת התלהבות ושמחה שגורמת לאירוע שלכם להיות שמח ומוצלח. אם אתם הולכים להפיק אירוע קטן או אירוע ענק כמו פסטיבל רחוב, הפנינג, אירוע באולם אירועים, דמויות שטח מעניינות ומייצגים בולטים הם בהחלט אטרקציה מוצלחת שכל אחד יאהב שתצליח למשוך אליה את מלוא תשומת הלב.

דמויות שטח מוסיפות חוויה צבעונית לילדים שאוהבים להצטלם עם הדמויות ולהעלות לרשתות החברתיות.

אירוע שונה ומגוון עם מייצגים ודמויות שטח שמחות

דמויות שטח מוסיפות עניין וצבע לכל אירוע אין זה סוד אבל ניתן גם להשתמש בדמויות שטח לצרכים של קידום מכירות ובמהלך קמפיינים כך שהן יכולות לעזור בחלוקת מתנות לאורחים.

הפנינג שמח לכל המשפחה עם דמויות ומייצגים

דמויות ומייצגים הופכים את האירוע להפנינג מרהיב, רב גוני ויוצא דופן. במסגרת האירוע יסתובבו מגוון דמויות שילדים וגם מבוגרים תמיד אוהבים לראות.

תוכלו לבחור מגוון רחב של אפשרויות לדמויות שטח ומייצגים מיוחדים שלא תמצאו בשום מקום.

מבחר דמויות ומייצגים צבעוניים בהתאמה אישית

אנו מציעים מבחר מייצגים ודמויות בהתאמה אישית ולפי דרישת הלקוח. המייצגים שלנו לבושים במגוון תלבושות מקוריות ותחפושות מכל הסוגים.

צוות מקצועי,ניצבים ושחקנים בעלי ניסיון,המופיעים בהצגות, להטוטנים הולכי קביים שמופיעים בארץ וגם ברחבי העולם.  אמנים יוצרים אינטראקציה עם הקהל ומעירים את הדמויות לחיים.  

מגוון מייצגים ודמויות שטח לכל אירוע משפחתי או עסקי

דמויות שטח ומייצגים לאירועים הם אומנות של ממש ומצריכים מהחברה מחשבה והשקעה בהפקת הדמויות ובבחירת התלבושות והתפאורה. אנו בוחרים יחד עם הלקוחות ובהתאמה אישית את הדמות שתקפיץ לכם את האירוע.

אצלנו ניתן לבחור דמויות  מתוך מאגר ענק וביניהם: פיות מהאגדות, דמויות רשע, להטוטי אש וג'גלינג, דמויות ענק שהולכות על קביים,פסלים חיים,רובוט לד,קופים,איש המראות וספיידרמן האגדי.

אנו נדע להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולהתאים לכם את הדמויות שיוסיפו אלמנט נוסף ושמח לאירוע שלכם. 

רוצים להתייעץ לגבי האטרקציה המתאימה לאירוע שלכם? השאירו לנו פרטים ונציג שלנו יפנה אליכם בהקדם.

 

Call Now Button
Translate »
נגישות