אש קרה לאירועים

מה דעתכם על אפקט בטיחותי, מרשים ודרמטי לאירוע בדמות אש אמתית?

אם תרצו את האפקט הזה,באירוע שלכם, המשיכו לקרוא בשורות מטה!

האש הקרה: האפקט החם ביותר בעולם האירועים

ובכן, לא מדובר לגמרי באש, אלא באפקט העושה שימוש בחומרים היוצרים תגובה כימית המדמה אש, או יותר נכון, מעין זרנוק של זיקוקים זוהרים הנראים כמו אש. בכלל, מדובר באחד האפקטים המבוקשים ביותר בעולם,הפקות המסיבות,האירועים והשמחות, שכן כפי שנסביר מיד, את האש הקרה ניתן לשלב קרוב מאוד,לאנשים,לוילונות ולכל דבר דליק,באירוע,ללא כל סכנה.

מה מייחד את אפקט האש הקרה?

  • אש קרה לאירועים נותנת אפקט זהה לגמרי לאש אמתית, אולם,ללא ריח וללא עשן.
  • האש הקרה ניתנת לשימוש במספר מזרקות שונות,המאפשרות,שליטה הן בגובה האש, והן בזמן פעילותן באוויר.
  • האש הקרה,ניתנת לשימוש,גם בעוצמות משתנות, כך שניתן להתאים את המיקום שלה הן כלפי מעלה (שזהו אפקט האש המוכר יותר) והן כלפי מטה, כדי ליצור מפל של אש קרה. כך או כך, מדובר באפקט יוקרתי המשאיר רושם ומהווה חלק בלתי נפרד מן האווירה באירוע.

אפקט אש קרה לאירועים המופעל על ידי צוות Sensation

ככלל האפקטים,שאנו מספקים ומפעילים באירועים, גם את האש הקרה יפעילו רק אנשי מקצוע מנוסים, לא לפני שנשב אתכם ונחליט ביחד היכן וכמה נקודות נפעיל ומתי?

בכל זאת, ההצלחה של אפקט,אש קרה לאירועים,תלוי הן באיכות המכשור, אולם גם ביכולת השילוב המתאימה שלו באירוע.

אנו אוהבים לשלב אפקט אש קרה,בכניסות לחופה,שבירת כוס,כניסת חתן בר המצווה,כניסת כוכבת ערב הבת מצוה,בהצעות נישואין,כניסת חתן\כלת לאולם (כשכולם מסתכלים כמובן), סביב הבמה ולצד מופעים שונים. לצד דוגמאות אלה, יש לציין כי השימוש באפקט קרה נתון בעיקר להעדפה שלכם וליד הדמיון, כשאנחנו שם עבורכם,כדי להגשים לכם את החלום.

מתכננים חופה מושקעת או כניסה דרמטית לאולם? מחפשים רעיון לתוספת מושכת ומדהימה לאירוע? צרו קשר ונשמח לספר לכם עוד על אפקט האש הקרה!

זיקוקים

Call Now Button
Translate »
נגישות