אם אתם מחפשים אפקטים לאירועים שונים הבחירה קשה כי כיום המבחר רב. אמנם האפקטים הם אלו שעושים את האירוע,אבל,יותר מדי אפקטים עלולים לגרום לנזק, כלומר להפוך את האירוע לבליל של אטרקציות לאירועים שאין ביניהן קשר. לכן, מומלץ לבחור אפקטים לאירועים בחוכמה, להתאים אותם לדרישות ולצרכים הספציפיים שלכם ובמידת הצורך להתייעץ עם המומחים.

איזה אפקטים לאירועים הם הכי טרנדים היום?

ההמלצה שלנו היא לעשות שימוש באירוע שלכם באפקטים טרנדיים שאין לאחרים. ככה גם תשמרו על עדכניות, גם תעוררו קריאות התפעלות אצל האורחים וגם תבטיחו שאת האירוע שלכם לא יישכחו. ורק שתדעו מהם האפקטים הכי חמים

לפניכם רשימה חלקית : 

רובוט לד לאירועים

רובוט שמתנשא לגובה 3 מטר ומכוסה כולו בתאורת לד ב-9 צבעים שונים. תאורה זו נשלטת ע"י בקר חכם ושלט  ומאירה בהתאם לקצב המוזיקה. הרובוט עטוף בלייזרים שנורים על הקהל תוך כדי ריקוד  והוא מצויד ברובה קור – רובה שיורה תותחי קור של פחמן דו חמצני על הקהל. הרובוט נכנס לרחבת הריקודים בשיא האירוע לרוב עם כוכב/ת האירוע, כך שהוא משדרג כל  מסיבה.אסור לשכוח את הלייזרים שלנו

וספה עם סירה

וספה משופצת עם סירה שיכולה לשמש למגוון אירועים כמו השקות, בר/בת מצווה, חתונות ועוד. למשל בהשקות ניתן להעמיד לצד הוספה דוגמנית עם המוצר המושק, למתג אותה עם השם ו/או הלוגו העסקי, להעמיד אותה בחלון הראווה העסקי ועוד.

כמו כן, הוספה יכולה לשמש כרקע לצילומים שונים, למשל צילומים לחתונה בסגנון Trash the dress , בוק לבר/בת מצווה, צילומי קליפ או צילומי save the date  לקראת החתונה.

בנוסף, ניתן לעשות שימוש בוספה באירוע עצמו, למשל להכניס באמצעותה את כוכבי האירוע לאולם/גן אירועים, להפוך אותה לעמדה של מגנטים, לבר של אלכוהול/מתוקים/פירות/סושי ואפילו להפוך אותה לעמדת התקליטן.

אהבתם שתפו במדיה