לייזרים לאירועים

תותחי עשן בצבעים ( ג'טים )
13 ביולי 2017
ספר תורה
רכב תהלוכה באילת
14 במאי 2018

לייזרים לאירועים

ליזרים

מופע לייזרים הפך לנפוץ וטרנדי במיוחד באירועים בישראל ואף בעולם כולו. אם גם אתם מעוניינים באירוע עוצר נשימה, מיוחד ומרהיב – המשיכו לקרוא את שורות הבאות!

מהם לייזרים לאירועים?

לייזרים לאירועים הם התוספת המושלמת לכל אירוע – אפקט שתמיד מסייע ביצירת אווירה מיוחדת וחדשנית, מאתגר את האורחים ומוסיף צבע ושמחה כל מסיבה. בפרט, מכשרי  הלייזרים המתקדמים שלנו מאפשרים לנו להוסיף לכל מסיבה את הטאצ' הייחודי והיצירתי שיוצר את ההבדל הגדול בין אירוע שגרתי לאירוע שהאורחים לא ישכחו בחיים!

אז מה ניתן לעשות בעזרת לייזרים לאירועים?

הלייזרים שלנו מגיעים במגוון צבעים וניתן להשתמש בהם כדי לכתוב אותיות או סמלים וכד', על משטחים שונים. בנוסף, ניתן להקרין אותם בצורות שונות למרחקים, להזיז אותם כרצוננו בחלל ולהתאים אותם לקצב המוזיקה, או לכל מאפיין אחר באירוע שלכם.

לאילו אירועים מתאים מופע לייזר?

כפי שוודאי הבנתם בעצמכם, לייזרים לאירועים מתאימים לכל אירוע: החל ממסיבות, חתונות, בר מצווה, בת מצווה, אירועי חברה ועד לכנסים למיניהם. בעזרת הלייזרים ניתן לסייע לקונספט של האירוע ובכך, להפוך אותו למרשים הרבה יותר.

מה מייחד את מופעי הלייזר שלנו?

את מכונות הלייזר מפעילים אנשי מקצוע מנוסים מהתחום, שמעבר ליכולת הטכנית לשלוט באופן מלא על קרני הלייזר, יודעים כיצד להשתמש בהם באופן הייחודי ביותר לכל אירוע ואירוע. חשוב לציין כי אנו מקפידים במיוחד על התאמה אישית של האפקטים באירועים שאנו מגיעים אליהם לפי סוג האירוע, האורחים, חתני השמחה ועוד.

ועוד כמה מילים על בטיחות

רבים אינם יודעים, אולם השימוש במכונות הלייזר מחייב הכרה של תקני בטיחות שונים בהתאם לחוק. על כן, רק נציין כי המפעילים שלנו מנוסים כאמור, ויודעים לעבוד בהתאם תקני הבטיחות הקיימים.

לפרטים נוספים אודות הלייזרים או אפקטים נוספים שיהפכו את האירוע שלכם למושלם, הנכן מוזמנים ליצור קשר>>>

Translate »